Salon sprzedanych

James Bond popija ze smakiem Heinekena a Hanka Mostowiak zalicza twarde lądowanie w stercie kartonów KartonPol. A co by było, gdyby dzisiejsze, natarczywe LOKOWANIE PRODUKTU panoszyło się po znanych dziełach kultury i sztuki? Zapraszamy, będzie śmiesznie i strasznie!

 

Henryk Sienkiewicz, “Krzyżacy” – Mieczów ci niedostatek? Przyjmij ten jeden nagi miecz marki “Urlich”, przecinający każdą zbroję, wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, łączący germańską precyzję i damasceńską solidność. Ale uwaga, to nie wszystko! Przyjmij miecz JUŻ TERAZ, a drugi otrzymasz GRATIS!!! Miecze Urlich: inspiruje nas śmierć.     

 

“Kwiatki świętego Franciszka” – Kwiaciarnia internetowa. Wyślij ukochanej osobie najpiękniejsze kwiaty cięte świeżo jak heretycy. Przyjmujemy zamówienia wysyłane gołębiem.*

*Nie realizujemy zleceń od osób pozostających w konkubinacie

 

Johann Wolfgang von Goethe, "Faust" – TO NIE JEST ŻART!!! Wpisz na banerze hasło “Chwilo trwaj, jesteś piękna” i ODBIERZ TWOJĄ GWARANTOWANĄ szansę na możliwość zagrania o NAGRODĘ!!!

 

Bolesław Leśmian, "W malinowym chruśniaku" – Partnerem wiersza jest właściciel marki Malinowa fantazja. Malinowa fantazja: poezja w Twoich ustach. TYLKO TERAZ WIELKIE MALINOBRANIE: 9 kubków jogurtu w cenie 8!!!  

 

Adam Mickiewicz, “Świtezianka” – Jakiż to chłopiec piękny i młody? Jaka to obok dziewica? Brzegami sinej Świtezi wody idą przy świetle księżyca. Romantyczne i zdrowo spędzone weekendy w Hotelu Spa Świteź Wody Zdrojowe wciągną Cię na dobre już od 399 zł za parę!

 

Dante Alighieri, “Boska Komedia” – Ty, który wchodzisz żegnaj się z nadzieją… i PRZYWITAJ Z PRZYGODĄ w czasie wycieczek objazdowych Post Mortem Travel!

6 dni zwiedzania, 6 dni wypoczynku. Wycieczki fakultatywne do wyboru: Śladami Lucyfera, Czyściec Integracyjny (opcja dla firm), Niebo W Gębie (jedzenie w cenie, napoje za dopłatą)

23332f3b8d1bffd956434aa188b9a0afdb4

Franz Kafka, "Proces" – Epilog. Tak, wstyd przeżył Józefa K. A mogło być zupełnie inaczej, gdyby tylko K. skorzystał w porę z usług kancelarii adwokackiej Braun-Miśkiewicz-Konopacka-von-Matterhorn-Maliniak i Partnerzy, specjalizującej się w sprawach o powództwa majątkowe i zniesławienia pełnomocnictw, z naszych usług skorzystały już takie marki jak GłazBud, MetalPol i CegłoTex, zobacz więcej na www.braun-miśkiewicz-konopacka-von-matterhorn-maliniak-partnerzy.com.net.eu.info.org.pl. Braun-Miśkiewicz-Konopacka-von-Matterhorn-Maliniak i Partnerzy. Z nami wygrasz każdy Proces!     

 

Bruno Schulz, "Sklepy cynamonowe" ("Sierpień") – W lipcu ojciec mój wyjeżdżał do wód i zostawiał mnie z matką i starszym bratem na pastwę białych od żaru i oszołamiających dni letnich. Wertowaliśmy, odurzeni światłem, w tej wielkiej księdze wakacji, której wszystkie karty pałały od blasku i miały na dnie słodki do omdlenia miąższ złotych gruszek Regina, teraz do kupienia na ryneczku MorsPolu w promocyjnej cenie – jedyne 2.99 zł/kilogram! Gruszki Regina od MorsPol: proza smaku też może być poetycka i… niedroga!   

 

Jan Sebastian Bach – Pasja według Jana Schmitta, właściciela sieci eko-piekarni Bułeczki Bezglutenowe Schmitta. Bułeczki Bezglutenowe Schmitta: zdrowe pieczywo to nasza pasja!   

 

Witkacy, Szewcy. Kliknij, aby wybrać szewca w Twojej okolicy!

 

Jean Paul Sartre, "Mdłości" – Książka powstała we współpracy z producentem leku Atorsjan, przynoszącemu ulgę w niedogodnościach trawiennych, dyskomforcie żołądkowym i bardzo obfitych wymiotach. Atorsjan: smakuj życie bez obaw!   

 

Julian Tuwim, "Lokomotywa"

Stoi na stacji lokomotywa,
Ciężka, ogromna i pot z niej spływa:
Wagon Wars skrywa.
Stoi i sapie, dyszy i dmucha,
A w Warsie chłodno i smacznie, słuchaj!
Buch – jak kusząco!
Uch – jak nęcąco!
Puff – jak niedrogo!
Uff – piękne logo!
Już ledwo sapiesz? Już ledwo zipiesz?
Ochłodź się w Warsie, tu będziesz VIPem!  

z6920933Q,-Lalka----strona-tytulowa-pierwszego-wydania-powie

Artur Rimbaud, "Statek wytrzeźwiały"

Prądem Rzek obojętnych niesion w ujścia stronę,
Czułem, że już nie wiedzie mnie dłoń holowników;
Ta myśl, że życie moje nie zabezpieczone
Kazała mi wziąć się w garść – dosyć już uników.


Zadbałem o mą przyszłość po wszystkie me czasy,
Ja, dźwigacz zbóż flamandzkich, angielskiej bawełny.
Z polisą “Biznes Premium” cieszę się na wczasy;  
Majątek w banku “National” – i spokój pewny!

polecam – Artur Rimbaud

 

J. D. Salinger, “Buszujący w zbożu”

Buszował, buszował aż wykitował! Dzięki super skutecznym pestycydom AntyPustoszak 2000  plony Ci nie uciekną!

 

William Shakespeare, “Hamlet”

– Zda mi się, że widzę?
– Gdzie?
– Przed oczyma duszy mojej :/
Widzieć albo nie widzieć? Nie hamletyzuj! Odpowiedzią są soczewki Ofelix Plus Forte (NOWOŚĆ)! Ofelix Plus Forte (NOWOŚĆ): bo kontakty to podstawa nie tylko w państwie duńskim…

 

Stanisław Wyspiański, “Wesele” – Miałeś, chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór. A Ty możesz mieć nadal, jeżeli JUŻ TERAZ zadzwonisz do agencji ochrony mienia Gospodarz Security! Nie bądź chochołem – postaw na Gospodarza!

 

George Orwel, “Rok 1984” – Dzieło zawiera lokowanie produktu producenta systemów monitorujących Wielki Brat. Nie licz na sąsiadkę – wybierz Wielkiego Brata!

 

J. R. R. Tolkien, “Władca pierścieni”

Jeden dla Władcy Ciemności na czarnym tronie
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie,
Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
Jeden dla Tej jedynej, w ten specjalny dzień.
Szeroki wybór obrączek i pierścionków zaręczynowych, które zwiążą Was NA ZAWSZE,  znajdziesz na www.goraprzeznaczenia.mor
Pierścionki zaręczonowe od Góry Przenaczenia: i Sauron Was nie rozłączy.

 

My nie chcemy być gorsi, i na koniec, niczym samochód z telewizyjnej reklamy – "napędzani inspiracjami" (???) – sami dołączamy do szaleńczego wiru sprzedaży, sprzedając się samym sobie (!) i w nowym odcinku FacecjeTV przebierając biednego Minotaura w jeden z NASZYCH T-shirtów. Też taki możesz mieć! ZOBACZ I KUP, TERAZ NATYCHMIAST BO ZARAZ BĘDZIE WIOSNA I SZAST PRAST MINIE, jak niewinność, jak życie, jak wstyd.   

Maciek, Patryk