Zagraj dla WOŚP w pomocy z FacecjeTV, Lewandowskim, Błaszczykowskim, Piszczkiem i Szczęsnym!

Jest pierwszy stycznia, a my już zawaliliśmy wszystkie noworoczne postanowienia. Bo jak tu na przykład “mniej się stresować” kiedy huk petard daje w kość tak, że rano człowiek budzi się skitrany pod kanapą, a podsumowania roku fejsbukowych znajomych wyglądają tak bajkowo, że własne życie wydaje ci się polskim filmem obyczajowym klasy (do) d?

W tym miejscu postanowienia zakopujemy zatem w brudnym śniegu i przechodzimy do czynów – bo to one są w końcu najważniejsze. Rok rozpoczynamy od zaproszenia Was do udziału w licytacjach, z których całkowity dochód przekażemy na konto WOŚP. Tym razem fundacja wspomaga wysokie standardy leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godną opiekę medyczną seniorów.

Jako kochający futbol kibice oraz niedoszli członkowie reprezentacji (ach, gdyby nie ta kontuzja rzepki w okręgówce…!) zachęcamy do licytowania:

 

2 X Polska Dwójka z Dortmundu, czyli 2 zestawy kart z autografami Kuby Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka!

(ogromnie dziękujemy i życzymy Wam szybkiej drogi w górę tabeli Bundesligi w drugiej części sezonu – no i dalszego ognia w eliminacjach do ME!). Aukcje znajdziecie TU i TU

IMG_20141216_170838

Piłka z autografami Roberta Lewandowskiego, Wojtka Szczęsnego i Kuby Błaszczykowskiego,

ufundowana przez sieć TenSushi, którą znajdziecie TU oraz na Facebooku, a którą my polecamy z czystym sercem i pełnym żołądkiem!

Aukcje znajdziecie TU

IMG_3992 IMG_3993 IMG_3999

 

Na koniec #darZmemłanych – czyli coś specjalnie od nas:

10-sekundowa, animowana, wymyślona i zrealizowana przez nas reklama Twojego produktu w kolejnym odcinku FacecjeTV!

(Adam Mickiewicz lubi to)

TU możecie licytować

Nie ma co ukrywać, że do zdobycia (i zrobienia) jest wiele dobrego, więc nie marnujcie czasu! Bo zrobienie czegoś dobrego to PRAWDZIWY lajfstajl i NAJLEPSZY sposób na dobre wejście w 2015 rok.

Wasi Zmemłani <3

PS: Piłka oraz autografy są łakomym kibicowskim kąskiem więc uważajcie, bo sami będziemy te cacka próbowali zdobyć! Wślizgi i kiwki dozwolone! (W granicach przepisów oczywiście.)