O NAS i KONTAKT

BLOG DUETU PATRYK BRYLIŃSKI/MACIEJ KACZYŃSKI – TWÓRCÓW STRON FACECJEANTKOWI ZNOWU NIE WYSZŁO ORAZ JUNIOR BRAND MANAGER (PATRYK)
 
 
Maciej Kaczyński – absolwent Harvardu, Oxfordu i Berkeley, laureat wielu prestiżowych nagród (m.in. Best European Architect, 2009); wystawiał w Guggenheim Museum i MoMA; jego debiutancki dokument "Orpheus' children" pokazywany był na festiwalach w Sundance i Montrealu. W wolnych chwilach muzykuje z zaprzyjaźnionymi nowojorskimi jazzmanami, smakuje wino i praktykuje seks tantryczny.
 
 
 
Patryk Bryliński – w 2010 roku znalazł się na liście najbogatszych Polaków magazynu Forbes; filantrop, ekscentryk, playboy i podróżnik; przyjaciel Dalajlamy i doradca brytyjskiego think tanku "For A Better World"; prywatnie – pasjonat kuchni molekularnej i pilotażu (ma na koncie przelot awionetką nad Afryką ). Pięciokrotnie żonaty. Mieszka w Sao Paulo.
 
 
 

o nas.

W przerwach między grą w tenisa ze Stingiem a penetracją Rowu Mariańskiego jesteśmy teamem kreatywnym z bogatym doświadczeniem tworzenia kampanii reklamowych (krajowych i międzynarodowych, w mediach "tradycyjnych" i digitalu), kampanii społecznych i multimediów. Kilka z nich można znaleźć w naszym portfolio.

Po 6 latach wspólnej pracy "agencyjnej", w lutym 2014 rozpoczęliśmy własną działalność jako Rekreacja

W tym samym miesiącu znaleźliśmy się na 42 miejscu w "Rankingu 50 najbardziej kreatywnych w biznesie" magazynu Bief.

Jesteśmy otwarci i gotowi na podjęcie różnych form współpracy – zarówno z markami, instytucjami, podmiotami mediowymi, jak i agencjami reklamowymi.

 

Nasz kanał na Youtube – FacecjeTv


 

Statystyki bloga 2014

Zrzut ekranu 2015-01-12 o 09.59.42

Nasz profil na Hash.fm